The Walking Dead BG Forum
The Walking Dead BG Forum
The Walking Dead BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Walking Dead BG ForumДобре дошъл/дошла, .
Последно Активен: Чет Яну 01, 1970
Публикации: 0

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Здравейте и от мен !

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
vladi333
Нов потребител
Нов потребител
vladi333


Male Брой мнения : 2
Дата на регистрация : 18.06.2014

Здравейте и от мен !  Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте и от мен !    Здравейте и от мен !  Icon_minitimeСря Юни 18, 2014 7:41 pm

Здравейте и от мен !
Казвам се Владимир и съм на 14г. The waling dead ми е любимия сериал и мисля, че няма по добър от него, сега с нетърпение чакам 5 сезон ! И така, как открих сериала: Ами попринцип го бях чувал, но изобщо не му бях обръщал внимание и един ден - беше някъде към май 2013г. както се рових в vbox7 и съвсем случайно попаднах на 7-8 епизод от 2 сезон, пуснах го защото заглавието ми направи впечетление - "Живите Мъртви" и решех да започна да го гледам от началото и ми хареса много !!! В началото си мислех че са го давали преди-издали за всички епизоди и, че няма повече, но после като разбрах че го снимат и нямат намерение да свършва скоро, много се зарадвах и така... Сега съм един голям фен на The Walking dead !!!  Smile 
Върнете се в началото Go down
BilGin
Админ

Админ
BilGin


Male Брой мнения : 194
Дата на раждане : 07.03.1993
Възраст : 31
Местожителство : Шумен
Дата на регистрация : 21.08.2013

Здравейте и от мен !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен !    Здравейте и от мен !  Icon_minitimeСря Юни 18, 2014 7:51 pm

Добре Дошъл, Владимир Smile
Върнете се в началото Go down
https://thewalkingdeadbg.bulgarianforum.net
 
Здравейте и от мен !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здравейте всички!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Walking Dead BG Forum :: Забавна Зона :: Да се запознаем-
Идете на: